Načo spätné odkazy?

Ponuky na výmenu odkazov, záujem o nákup alebo predaj odkazov a o registráciu do katalógov. Otázky o spätných odkazoch posielajte do .

Moderátor: domainer

Napísať odpoveď
domainer
Site Admin
Príspevky: 64
Dátum registrácie: So Feb 13, 2021 9:16 pm

Načo spätné odkazy?

Príspevok od používateľa domainer »

Re: Aby ste boli vidieť...
V prípade, že chcete byť vysoko vo vyhľadávačoch nestačia Vám iba kvalitné www stránky (či už statické alebo dynamicky tvorené pomocou niektorého z redakčných systémov) s unikátnymi textami (o tých, ale niekedy inokedy), musíte sa venovať tzv. off-page faktorom, čo je predovšetkým budovanie spätných odkazov.


Prečo spätné odkazy?
Vytvorením kvalitného štruktúrovaného webu práce na zviditeľnenie na internete nekončné. Práve naopak, teraz nastáva pravdepodobne najdôležitejšia časť seo optimalizácie – systematická práca na off-page faktoroch webu – jedným z týchto faktorov je budovanie spätných odkazov. Fulltextové vyhľadávač (špeciálne Zoznam) na spätných odkazoch lipnú najviac.

Jedným z najsilnejších parametrov pre radenie výsledkov (tzv. SERP) vo vyhľadávači je počet a kvalita spätných odkazov (to sú odkazy z iných stránok na váš web).

Spätné odkazy sa rozdeľujú na interné a externé. Interné spätné odkazy sú medzi Vašimi vlastnými stránkami www prezentácie. Síce nemajú takú váhu ako externé, ktoré vedú z cudzích stránok, ale aj tak je dôležité mať web dobre „prelinkovaný“ a odkazovať z jednej produktovej stránky na druhú.


Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný