Internetový obchod respirátory + blog

Priestor pre predaj domén a a hotových webových stránok. Potom okrem samotných ponúk je možnosť diskutovať o cene a spôsoboch monetizácie daných webových projektov a domén.

Moderátor: domainer

Napísať odpoveď
domainer
Site Admin
Príspevky: 34
Dátum registrácie: So Feb 13, 2021 9:16 pm

Internetový obchod respirátory + blog

Príspevok od používateľa domainer »

Rozhodol som sa predať jeden z mojich e-shopov, ktorý má v dnešnej "korone" dobe naozaj naozaj veľký potenciál. Jedná sa o e-shop na doméne respiratory123.eu ktorý nie je nikde registrovaný a čaká na nového majiteľa.
Beží na systéme Woocommerce , obsahuje prémiové pluginy , zákazníkovi ako aj majiteľovi ponúkne všetky dôležité funkcie . Platobné moduly , platba kartou, paypal, dobierka ...Jednoduchá obsluha celého systému.
Produkty čo som predával cez web majú vysoké marže 100-300% , tak návratnosť investície je rýchla ! Nie je problém sortiment zameniť za iný, ale momentálne je toto naozaj žiadaný a hľadaný tovar.

E-shop je možné odkúpiť aj so zostatkovým tovarom zostalo mi pár respirátorov a rúšok na sklade tak by som to najradšej s tým predal. Množstvo a tovar ceny na vyžiadanie.

E-shop je plne pripravený pre nového majitľa aby sa mu naplno venoval ak máte seriózny záujem neváhajte ma kontaktovať a určite sa dohodneme.


Cenu ponúknite

Tel: 0904068138
Mail: webroksk@gmail.com


Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný